• 03/06/2015
    • 11.35
      Ismailov, Temur - Mamyr, Bolat
    • 12.00
      Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds
    • 12.00
      Matsumoto Yamaga FC - Niigata Albirex
    • 12.00
      Gamba Osaka - Kashima Antlers
    • 12.00
      Nagoya Grampus - Vissel Kobe
    • 12.00
      Montedio Yamagata - Yokohama F Marinos
    • 12.00
      Shonan Bellmare - FC Tokyo
    • 12.00
      Sanfrecce Hiroshima - Ventforet Kofu
    • 12.00
      Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai
    • 12.20
      Hingis M. / Mirza S. - Mattek Sands B. / Safarova L.
    • 12.30
      FC Seoul - Incheon United FC
    • 12.30
      Michon, Axel - Vesely, Jiri
    • 12.30
      De Bernardi, Clothilde - Paquet, Chloe
    • 12.30
      Tsivadze, George - Petit, Gabriel
    • 12.40
      Sevastova, Anastasija - Maria, Tatjana
    • 12.40
      Lim, Alize - Vickery, Sachia
    • 13.00
      FC Changchun Yatai - FC Shanghai Shenhua
    • 13.00
      Barangay Ginebra San Miguel - Globalport Batang Pier
    • 13.00
      Chertanovo M - Aventa-2000
    • 13.00
      FC Slovan Liberec (U19) - Hlucin (U19)
    • 13.00
      Illichivec Mariupol (U19) - Volyn Lutsk (U19)
    • 13.00
      Chеrnomorets Odessa (U19) - Dynamo Kiev (U19)
    • 13.05
      Fayziev, Sanjar - Reytman, Grigoriy
    • 13.35
      Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai SIPG
    • 13.35
      Hsieh S.W. / Pennetta F. - Hlavackova A. / Hradecka L.
    • 13.45
      FC Henan Jianye - Jiangsu Guoxin Sainty FC
    • 13.50
      Hernych, Jan - Lajovic, Dusan
    • 14.00
      Sportakademklub - Trudovye Rezervy
    • 14.00
      Shinnik-m Yaroslavl - Dinamo Kostroma
    • 14.00
      Bacsinszky, Timea - Van Uytvanck, Alison
    • 14.00
      Williams, Serena - Errani, Sara
    • 14.00
      Zanevska, Maryna - Voegele, Stefanie
    • 14.00
      Brno (U19) - FC Pardubice (U19)
    • 14.00
      Baumit Jablonec (U19) - Sigma Olomouc (U19)
    • 14.10
      Kanepi, Kaia - Sasnovich, Aliaksandra
    • 14.30
      Timor Est (U23) - Brunei Darussala (U23)
    • 14.30
      Cambogia (U23) - Filippine (U23)
    • 15.00
      FC Tom Tomsk - FC Ural Yekaterinburg
    • 15.00
      Portogallo (U19) - Spagna (U19)
    • 15.00
      Skala Stryi (U19) - Shakhtar Donetsk (U19)
    • 15.00
      Turchia (U19) - Georgia (U19)
    • 15.00
      Karpaty Lviv (U19) - Dnipro Dnipropetrovsk (U19)
    • 15.15
      Djokovic, Novak - Nadal, Rafael
    • 15.15
      Murray, Andy - Ferrer, David
    • 15.30
      Serbia (Femminile) - Grecia (Femminile)
    • 15.30
      Fk Opir Lviv - FC Vinnitsa
    • 15.30
      MTK Hungaria FC (Women) - Ferencvarosi (Women)
    • 15.30
      Rayon Sports - Gasabo FC
    • 15.30
      Klizan, Martin - Djere, Laslo
    • 15.40
      Tig, Patricia Maria - Parmentier, Pauline
    • 16.00
      Olimpia Cluj (Women) - AS FCM Targu Mures (Women)
    • 16.00
      Pecotic, Matija - Altamirano, Collin
    • 16.00
      Kwiatkowski, Thai Son - Becerra Jeria, Serge
    • 16.30
      Agrotikos Asteras FC - Anagennisi Karditsas FC
    • 16.30
      Strogino - FK Rosich
    • 16.30
      Ermionidas - Iraklis Psachnon FC
    • 16.30
      Kallithea FC Athén - Episkopi FC
    • 16.30
      Acharnaikos - Panegialios FC
    • 17.00
      Ivory Coast (Youth) - China (Youth)
    • 17.00
      Al Ittihad Al Sakandary - Talaea El Gaish
    • 17.00
      FK Karabakh - FK Neftchi Baku
    • 17.00
      Lettonia (Femminile) - Lituania (Femminile)
    • 17.00
      FC Fastav Zlin B - SK Spatak Hulin
    • 17.00
      Serbia (U18) - Russia (U18)
    • 17.00
      Cina (U18) - Serbia (U18)
    • 17.10
      Hesse, Amandine - Romeo, Caroline
    • 17.15
      Panathinaikos Athen - Asteras Tripolis
    • 17.30
      FK Tosno - FC Rostov
    • 17.30
      BC Zalgiris - Lietuvos Rytas
    • 17.30
      HJK Helsinki - FC Ilves
    • 17.30
      FC Lahti - HIFK
    • 17.30
      FC Nitra - Tatran Liptovsky Mikulas
    • 17.30
      Vaasa PS - FC Inter Turku
    • 17.30
      Prialit - Troitsk
    • 17.30
      King, Kevin - Halebian, Alexios
    • 17.30
      Kelly, Robert - Styslinger, Mac
    • 17.30
      Patino, Luis - Krainik, Pavel
    • 18.00
      Larissa - AS Olympiakos Volou 1937
    • 18.00
      Panachaiki 2005 - Iraklis 1908
    • 18.00
      TPV/2 - FC Rauma
    • 18.00
      Tampereen Ilves 2 - FC Jazz-J
    • 18.00
      GS Apollon Smyrnis - AEK Athens FC
    • 18.00
      Hodd - Aalesunds FK
    • 18.00
      Ranheim IL - Aasane Fotball
    • 18.30
      Trabzonspor Medical Park - Efes Anadolu Istanbul
    • 18.30
      FC Pohu - Poxyt
    • 19.00
      Halmstads BK - GIF Sundsvall
    • 19.00
      Aatvidaberg FF - BK Hacken
    • 19.00
      Ismaily SC - Al Moqawloon Al Arab
    • 19.00
      Mexico (Youth) - England (Youth)
    • 19.00
      Orebro SK - Helsingborgs IF
    • 19.00
      AIK - Falkenbergs FF
    • 19.00
      CSKA Moscow - Khimki Moscow
    • 19.00
      Levanger - Rosenborg BK
    • 19.00
      Debreceni VSC - Ferencvarosi TC
    • 19.00
      Athletic United - Varbergs BoIS
    • 19.00
      Angelholms FF - Utsiktens BK
    • 19.00
      FK Napredak - FK Metalac GM
    • 19.00
      Portogallo (U18) - Norvegia (U18)
    • 19.00
      CA Boston River - Canadian
    • 19.00
      Dennis, Yancy - Escobedo, Ernesto
    • 19.00
      El Mihdawy, Adam - Dome, Andre
    • 19.05
      Gefle IF - Malmo FF
    • 19.20
      Ostersunds FK - Degerfors IF
    • 19.30
      Carefuel Gussing Knights - BC Zepter Vienna
    • 19.30
      Galatasaray Istanbul - Bursaspor
    • 19.30
      PAOK FC - Atromitos Athens
    • 19.30
      Moroka Swallows FC - Jomo Cosmos FC
    • 19.30
      Syrianska FC - GAIS Goteborg
    • 19.30
      SpVgg Erkenschwick - SUS Stadtlohn
    • 20.00
      Internacional RS (U20) - Ponte Preta SP (20)
    • 20.00
      Rusfan - FC Gruzovichkof
    • 20.15
      TSV Hannover Burgdorf - THW Kiel
    • 20.30
      Chartres Metropole - Mulhouse
    • 20.30
      MKS Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok
    • 20.30
      Wisla Krakow SA - WKS Slask Wroclaw
    • 20.30
      FK Austria Vienna - RB Salzburg
    • 20.30
      KS Lechia Gdansk - Legia Warsaw
    • 20.30
      KS Gornik Zabrze - KKS Lech Poznan
    • 20.30
      San Marino (U21) - Georgia (U21)
    • 20.45
      Reggio Emilia - Umana Venezia
    • 20.45
      Francia (Femminile) - Italia (Femminile)
    • 21.15
      Stjarnan Gardabae - Leiknir Reykjavik
    • 21.15
      Valur Reykjavik - UMF Selfoss
    • 21.15
      Keflavik IF - KR Reykjavik
    • 22.00
      Colombia (Women) - Chile (Women)
    • 22.00
      Santos SP (U20) - Atletico Mineiro MG (U20)
  • 04/06/2015
    • 00.30
      Vasco Da Gama RJ - Ponte Preta SP
    • 00.30
      Chapecoense SC - Joinville SC
    • 00.30
      Atletico Paranaense - Figueirense FC
    • 01.00
      CA Huracan - Independiente Rivadavia
    • 01.00
      Philadelphia Union - Columbus Crew
    • 01.00
      Washington DC Utd - Chicago Fire
    • 02.00
      Sao Paulo SP - Santos FC SP
    • 02.00
      Montreal Impact - Vancouver Whitecaps FC
    • 02.00
      Deportivo Cali - Independiente Medellin
    • 02.00
      Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks
    • 03.00
      Avai SC - Atletico Mineiro MG
    • 03.00
      Cruzeiro MG - Flamengo RJ
    • 03.00
      Gremio RS - Corinthians SP
    • 03.00
      Perù - Messico
    • 06.00
      Nigeria (U20) - Corea del Nord (U20)
    • 06.00
      Honduras (U20) - Figi (U20)
    • 09.00
      Ungheria (U20) - Brasile (U20)
    • 09.00
      Germania (U20) - Uzbekistan (U20)
    • 09.30
      Olympiacos - Cagliari Calcio
    • 09.35
      Liaoning Whowin FC - Hangzhou Greentown FC
    • 10.00
      AL Karama - Al-fatowah
    • 10.00
      Malesia (U23) - Thailandia (U23)
    • 10.30
      Sg Annabichler Austria Am - Maria Saal
    • 11.15
      Abuja Academy (U18) - Fc Copenhagen
    • 13.00
      Biik Kazygurt (Women) - Odussh
    • 13.00
      Fc Quazar - Shkola Myacha
    • 13.35
      Guizhou R - Shandong Luneng Taishan FC
    • 13.45
      Shenxin - Chongqing Lifan
    • 14.00
      Guangzhou Evergrande - Tianjin Teda
    • 14.30
      Singapore (U23) - Myanmar (U23)
    • 14.30
      Vietnam (U23) - Laos (U23)
    • 15.00
      TSV Neumarkt - SCR Altach II
    • 15.00
      Iss Admira - Gerasd. Stammersd.
    • 15.00
      Stolitsa - Solyaris-m
    • 15.30
      APR FC - La Jeunesse
    • 16.00
      Kait-sport - Burevestnik
    • 16.00
      SV Post Vienna - SV Wienerberger
    • 16.00
      Al Nawaeir - Al Mohafaza
    • 16.00
      SKS Unia - JKS Jarota Jarocin
    • 16.00
      Polonia Sroda Wielkopolska - MKS Nielba Wagrowiec
    • 16.00
      KS Warta Poznan - Unia Solec Kujawski
    • 16.30
      HNK Rijeka (U18) - SL Benfica (U18)
    • 16.30
      FC Kufstein - TSV St. Johann
    • 16.30
      Asko Kottmannsdorf - Sv Gmünd
    • 17.00
      Costa Rica (U23) - Qatar (U23)
    • 17.00
      AKS Beskid Andrychow - Mks Trzebinia Siersza
    • 17.00
      Sola Oswiecim - KS Hutnik Krakow SSA
    • 17.00
      ATUS Ferlach - Sachsenburg
    • 17.00
      Vitkovice - Prerov
    • 17.00
      RKS Garbarnia Krakow - Wolania Wola Rzedzinska
    • 17.00
      Sk Kuhnsdorf - SK Treibach
    • 17.00
      Zarinok - Bukovyna 2 Chernivtsi
    • 17.00
      Canada (Femminile) - Italia (Femminile)
    • 17.30
      Stelmet Zielona Gora - PGE Turow Zgorzelec
    • 17.30
      Neptunas Klaipeda - Juventus Utena
    • 17.30
      FC Espoo - Kapa
    • 17.30
      FC Haka Valkeakoski - Mikkelin Palloilijat
    • 17.30
      Ljungskile SK (U21) - Utsiktens BK (U21)
    • 17.30
      Wörgl - Sv Breitenbach
    • 17.30
      Pirita Jk Reliikvia - Jk Tondi
    • 18.00
      Hydropark Kiev - Olimp Kiev
    • 18.00
      Jk Tallinna Kalev Ii - FC Ararat
    • 18.15
      Dinamo Zagreb (U18) - Maccabi Tel Aviv
    • 18.30
      Pinar Karsiyaka - Fenerbahce Ulker
    • 18.30
      Lokomotiv St Petersburg - Zvezda St Petersburg
    • 19.00
      Francia (U20) - Olanda (U20)
    • 19.00
      Djurgardens IF - IFK Norrkoping
    • 19.00
      Kalmar FF - Hammarby IF
    • 19.00
      Bryne FK - SK Brann
    • 19.00
      BK Fremad Valby - Ballerup Skovlunde
    • 19.00
      Vanersborgs FK - IK Gauthiod
    • 19.05
      IFK Gothenburg - IF Elfsborg
    • 19.30
      JK Piraaja Tallinn - Tallinna JK Legion
    • 19.45
      Francia (Femminile) - Polonia (Femminile)
    • 19.45
      Riga United - FK Upesciems
    • 20.00
      FC Dynamo Kiev - FC Shakhtar Donetsk
    • 20.00
      Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon
    • 20.30
      Riograndense Rs - Guarani De Venancio Aires Rs
    • 20.45
      Saint Raphael - Dunkerque HB
    • 20.45
      Tremblay En France - Paris Handball
    • 20.45
      Banco Di Sardegna Sassari - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 20.50
      Le Mans Basket - Strasbourg IG
    • 21.00
      Fluminense RJ - Coritiba PR
    • 21.00
      Partizan NIS - Crvena Zvezda Telekom
    • 21.00
      Real Madrid - Valencia Basket
  • 05/06/2015
    • 00.30
      Flamengo Rj - Vitoria BA (U20)
    • 01.00
      Estudiantes de La Plata - CD Santamarina Tandil
    • 01.30
      Orlando City Ii - Floridians Fc
    • 02.00
      Sport Recife PE - Goias GO
    • 02.00
      Palmeiras SP - Internacional RS
    • 03.00
      Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
    • 06.00
      Panama (U20) - Ghana (U20)
    • 06.00
      Austria (U20) - Argentina (U20)
    • 09.00
      Ucraina (U20) - Stati Uniti (U20)
    • 09.00
      Myanmar (U20) - Nuova Zelanda (U20)
    • 10.15
      Alaska Aces - Kia Carnival
    • 10.30
      Westgate Fc - Altona East Phoenix Sc
    • 11.15
      Maccabi Tel Aviv - Cagliari Calcio
    • 11.30
      South Melbourne - Melbourne Knights
    • 12.00
      Spartak 2 - Lokomotiv 2 M
    • 12.00
      Adelaide City - South Adelaide
    • 12.30
      Pascoe Vale - Bentleigh Greens
    • 12.30
      Eastern Suburbs Brisbane - Mitchelton FC
    • 13.00
      NLEX Road Warriors - San Miguel Beermen
    • 13.35
      Guangzhou R&F FC - Beijing Guoan FC
    • 14.00
      Thailandia - Bahrain
    • 15.00
      Fsm-2 - Master
    • 16.00
      Thailandia - Bahrain
    • 16.00
      Rubin 2 Kazan - FC Kamaz Naberezhnye Chelny
    • 16.30
      HNK Rijeka (U18) - Abuja Academy (U18)
    • 17.00
      Marocco (U23) - Mexico U22
    • 17.00
      Wadi Degla SC - El Daklyeh
    • 17.00
      Italia (Femminile) - Polonia (Femminile)
    • 17.00
      FC Minsk - FC Shakhter Soligorsk
    • 17.00
      Afips FC - Mitos Novocherkassk
    • 17.00
      Slutsksakhar Slutsk - FC Slavia Mozyr
    • 17.00
      FC Zenit St Petersburg II - FC Torpedo Vladimir
    • 17.00
      Vityaz Krymsk - FC Mashuk KMV Pyatigorsk
    • 17.00
      FK Kolomna - FK Dolgoprudny
    • 17.00
      Dinamo Kirov - FC Nosta Novotroitsk
    • 17.00
      Serbia (U18) - Norvegia (U18)
    • 17.30
      SalPa - Musa Pori
    • 17.30
      FC Ilves Kissat - JaPS
    • 17.30
      Bosnia Erzegovina (U21) - Montenegro (U21)
    • 17.30
      IF Gnistan - FC Vaajakoski
    • 17.30
      FC Avangard Kursk - Arsenal 2
    • 17.40
      Finlandia - Portogallo
    • 18.00
      Jalgpallikool Tammeka - FC Infonet
    • 18.00
      Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
    • 18.00
      FC Brest - FC Dinamo Minsk
    • 18.00
      FC Flora Tallinn - Narva JK Trans
    • 18.15
      Dinamo Zagreb (U18) - Olympiacos
    • 18.30
      FC Kontu - PK Keski Uusimaa
    • 18.30
      Ungheria - Lituania
    • 18.45
      Tarup Paarup IF - Fjordager IF
    • 19.00
      Tromso IL - Molde FK
    • 19.00
      Cina (U23) - Inghilterra (U20)
    • 19.00
      CSKA Moscow - Khimki Moscow
    • 19.00
      Samsunspor - Antalyaspor
    • 19.00
      Union Edelweiß - Fc Wels
    • 19.00
      Brasile - Australia
    • 19.45
      Francia (Femminile) - Canada (Femminile)
    • 20.00
      Repubblica Ceca (Femminile) - Bielorussia (Femminile)
    • 20.00
      SC Magdeburg - Rhein Neckar Lowen
    • 20.00
      THW Kiel - TBV Lemgo
    • 20.25
      Austria (Femminile) - Ungheria (Femminile)
    • 20.25
      Polonia - Iran
    • 20.30
      GKS Piast Gliwice - KS Cracovia
    • 20.30
      Olanda - Stati Uniti
    • 20.30
      Korona Kielce SA - TS Podbeskidzie Bielsko Biala
    • 20.30
      Gornik Leczna - PGE GKS Belchatow
    • 20.30
      Moncada Agrigento - Manital Torino
    • 20.30
      Pescara Calcio - Bologna FC
    • 20.30
      Deportivo Riestra - Estudiantes BA
    • 20.30
      Barracas Central - UAI Urquiza
    • 20.40
      Italia - Serbia
    • 20.45
      Scozia - Qatar
    • 20.45
      Reggio Emilia - Umana Venezia
    • 20.45
      Galway FC - Cork City FC
    • 20.45
      Dundalk FC - Bohemians Dublin FC
    • 20.45
      Limerick 37 FC - Drogheda United FC
    • 20.45
      Bray Wanderers AFC - Longford Town FC
    • 20.50
      SLUC Nancy Basket - Limoges CSP
    • 21.00
      Slovenia (U20) - Turchia (U20)
    • 21.00
      Shamrock Rovers FC - Sligo Rovers FC
    • 21.30
      Regal FC Barcelona - Unicaja Malaga
    • 23.00
      Gimnasia y Esgrima - Union de Santa Fe
    • 23.00
      Perù (Femminile) - Colombia (Femminile)
  • 06/06/2015
    • 00.00
      Cile - El Salvador
    • 00.00
      Ca Lemense Sp - Amparo Sp
    • 00.30
      Nautico PE - America Mineiro MG
    • 00.30
      Vitoria BA - Atletico Goianiense
    • 01.00
      CA Banfield - CA Sarmiento
    • 01.00
      Connecticut Sun (Women) - Washington Mystics (Women)
    • 01.30
      New York Liberty (Women) - Atlanta Dream (Women)
    • 02.10
      Argentinos Jrs - Quilmes AC
    • 02.10
      Canada - Argentina
    • 02.40
      Cuba - Bulgaria
    • 02.50
      Botafogo RJ - Mogi Mirim SP
    • 03.00
      Colombia (U20) - Portogallo (U20)
    • 03.00
      Houston Dynamo - NY Red Bulls
    • 03.00
      Senegal (U20) - Qatar (U20)
    • 04.00
      Phoenix Mercury (Women) - San Antonio Silver Stars (Women)
    • 04.10
      Stati Uniti - Russia
    • 06.00
      Tochigi SC - Thespakusatsu
    • 06.00
      Serbia (U20) - Messico (U20)
    • 06.00
      Avispa Fukuoka - Tokushima Vortis
    • 06.00
      Senegal (U20) - Uruguay (U20)
    • 06.00
      Mito Hollyhock - Giravanz Kitakyushu
    • 06.00
      Mali (U20) - Uruguay (U20)
    • 07.00
      Oita Trinita - Kyoto Sanga FC
    • 07.00
      Jubilo Iwata - Zwiegen Kanazawa
    • 07.10
      Giappone - Francia
    • 08.00
      Roasso Kumamoto - V Varen Nagasaki
    • 12.00
      JEF United Chiba - Consadole Sapporo
    • 12.00
      Fagiano Okayama - Tokyo Verdy
    • 15.00
      Bauru SP - Flamengo
    • 15.30
      Valerenga IF - Rosenborg BK
    • 16.00
      Helsingborgs IF - Aatvidaberg FF
    • 16.00
      Varbergs BoIS - Ostersunds FK
    • 16.00
      Cs Dock Sud - Ca Central Cordoba
    • 16.00
      Orebro SK - Halmstads BK
    • 16.00
      BK Hacken - AIK
    • 16.00
      KGHM Zaglebie Lubin - Termalica Bruk Bet Nieciecza
    • 17.00
      Ittihad El Shorta - Smouha SC
    • 17.30
      Montevideo Wanderers (Reserves) - Sud America (Reserves)
    • 18.00
      Real Madrid (U18) - Villarreal Cf
    • 18.00
      Sandefjord Fotball - Odds BK
    • 18.00
      Mulhouse - Chartres Metropole
    • 18.15
      Ea7 Emporio Armani Milano - Banco Di Sardegna Sassari
    • 18.30
      Enppi Club - Haras El Hodood
    • 18.30
      FC Modena - Virtus Entella
    • 18.30
      Grupo Fegar - Fraikin BM Granollers
    • 19.00
      Canada GP - Pole
    • 20.00
      Criciuma SC - Macae Esporte RJ
    • 20.00
      Colon de Santa Fe - CA Huracan
    • 20.45
      Juventus Turin - FC Barcelona
    • 21.00
      Crucero del Norte - San Martin de San Juan
    • 21.30
      Bragantino SP - EC Bahia BA
    • 21.30
      Ceara CE - Sampaio Correa MA
    • 21.30
      Luverdense MT - Santa Cruz PE
    • 23.00
      CA San Lorenzo - CA Belgrano
    • 23.30
      Santos FC SP - Ponte Preta SP
    • 23.30
      Atletico Mineiro MG - Cruzeiro MG
    • 23.30
      Flamengo RJ - Chapecoense SC
  • 07/06/2015
    • 00.00
      Canada (Femminile) - Cina (Femminile)
    • 00.00
      Uruguay - Guatemala
    • 00.40
      Canada - Argentina
    • 01.00
      Philadelphia Union - New York City
    • 01.00
      Argentina - Bolivia
    • 01.00
      Washington Mystics (Women) - New York Liberty (Women)
    • 01.00
      Indiana Fever (Women) - Minnesota Lynx (Women)
    • 01.15
      Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks
    • 01.30
      Columbus Crew - Montreal Impact
    • 02.00
      CRB AL - ABC RN
    • 02.00
      Boa Esporte Clube - Oeste SP
    • 02.00
      Paysandu PA - Parana Clube PR
    • 02.30
      Sporting Kansas City - Seattle Sounders
    • 02.30
      Chicago Fire - Orlando City SC
    • 02.40
      Cuba - Bulgaria
    • 03.00
      Sao Paulo SP - Gremio RS
    • 03.00
      Nuova Zelanda (Femminile) - Olanda (Femminile)
    • 03.00
      Joinville SC - Corinthians SP
    • 03.00
      Atletico Paranaense - Vasco Da Gama RJ
    • 04.00
      Figi (U20) - Uzbekistan (U20)
    • 04.00
      Honduras (U20) - Germania (U20)
    • 04.10
      Stati Uniti - Russia
    • 04.30
      Portland Timbers - New England Revolution
    • 07.00
      Ungheria (U20) - Nigeria (U20)
    • 07.00
      Brasile (U20) - Corea del Nord (U20)
    • 07.10
      Giappone - Francia
    • 09.00
      Kawasaki - Shonan Bellmare
    • 09.00
      Niigata Albirex - Nagoya Grampus
    • 09.00
      Vegalta Sendai - Sagan Tosu
    • 09.00
      Ventforet Kofu - Yokohama Marinos
    • 09.00
      Urawa Red Diamonds - Shimizu S-Pulse
    • 09.00
      Gamba Osaka - Vissel Kobe
    • 09.00
      Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
    • 09.00
      Matsumoto Yamaga FC - FC Tokyo
    • 09.00
      Montedio Yamagata - Kashima Antlers
    • 14.00
      Irlanda - Inghilterra
    • 14.00
      FC Ural Yekaterinburg - FC Tom Tomsk
    • 14.00
      FC Basel - FC Sion
    • 15.00
      Hammarby IF - IFK Gothenburg
    • 15.00
      Fredrikstad FK - Strommen IF
    • 15.00
      GIF Sundsvall - Kalmar FF
    • 15.00
      Germania (Femminile) - Russia (Femminile)
    • 15.00
      Spagna (Femminile) - Slovacchia (Femminile)
    • 15.30
      Aasane Fotball - SK Brann
    • 16.00
      Brondby IF - Esbjerg FB
    • 16.00
      FC Copenhagen - Hobro IK
    • 16.00
      Odense BK - Randers FC
    • 16.00
      Aalborg BK - FC Nordsjalland
    • 16.00
      Internacional RS - Coritiba PR
    • 16.00
      FC Midtjylland - SonderjyskE
    • 16.00
      FC Vestsjaelland - Silkeborg IF
    • 17.00
      Serbia - Azerbaigian
    • 17.00
      Hearts of Oak - Esperance Tunis
    • 17.00
      Francia (Femminile) - Slovenia (Femminile)
    • 17.15
      Croazia (Femminile) - Svezia (Femminile)
    • 17.30
      IFK Norrkoping - Falkenbergs FF
    • 17.30
      IF Elfsborg - Gefle IF
    • 17.30
      Malmo FF - Djurgardens IF
    • 18.00
      WKS Slask Wroclaw - MKS Pogon Szczecin
    • 18.00
      FC Rostov - FK Tosno
    • 18.00
      Jagiellonia Bialystok - KS Lechia Gdansk
    • 18.00
      Legia Warsaw - KS Gornik Zabrze
    • 18.00
      IK Start - Stromsgodset
    • 18.00
      Mjondalen - Sarpsborg 08
    • 18.00
      AS Olympiakos Volou 1937 - Panachaiki 2005
    • 18.00
      KKS Lech Poznan - Wisla Krakow SA
    • 18.00
      Aalesunds FK - Haugesund FK
    • 18.00
      Stabaek Fotball - Bodo/Glimt
    • 19.00
      Norvegia (Femminile) - Thailandia (Femminile)
    • 19.30
      Asteras Tripolis - PAOK FC
    • 20.00
      Canada GP - Race
    • 20.00
      Csd Liniers - Argentino De Rosario
    • 20.00
      Lillestrom SK - Viking FK
    • 20.15
      ES Sahel - Raja Casablanca Athletic
    • 21.00
      Atletico de Rafaela - Nueva Chicago
    • 21.00
      El Zamalek - SM Sanga Balende
    • 21.00
      Francia - Belgio
    • 21.00
      Atlanta Dream (Women) - Connecticut Sun (Women)
    • 22.00
      Brasile - Messico
    • 22.00
      Racing Club - Velez Sarsfield
    • 22.00
      Germania (Femminile) - Costa d'Avorio
  • 08/06/2015
    • 00.00
      America RN - Salgueiro PE
    • 02.30
      Club Olimpo - River Plate
  • 09/06/2015
    • 16.00
      Kolos Chagor-molodia - Fc Putyla
  • 11/06/2015
    • 19.30
      Al Ahly Cairo - Wadi Degla SC
  • 12/06/2015
    • 17.00
      Talaea El Gaish - El Zamalek
  • 13/06/2015
    • 12.35
      Spain (Catalunya) - Moto3 - Pole
    • 14.10
      Spain (Catalunya) - MotoGP - Pole
    • 15.05
      Spain (Catalunya) - Moto2 - Pole
  • 14/06/2015
    • 11.00
      Spain (Catalunya) - Moto3 - Race
    • 12.20
      Spain (Catalunya) - Moto2 - Race
    • 14.00
      Spain (Catalunya) - MotoGP - Race
  • 23/06/2015
    • 17.00
      Hacken (U21) - IF Elfsborg (U21)
  • 24/07/2015
    • 15.00
      Olimpiets Dussh - Dinamo-dush
  • 25/07/2015
    • 13.45
      Chongqing Lifan - Shanghai SIPG
  • 10/08/2015
    • 13.30
      Young Lions - Geylang Int.
  • 02/09/2015
    • 18.00
      Torns IF - BW 90 IF
  • 20/09/2015
    • 13.35
      Guangzhou R&F FC - Guangzhou Evergrande